Produkty: anty COVID


1 / 5
Maseczka ochronna z nadrukiem
2 / 5
Namiot medyczny
3 / 5
Osłona 4-Place
4 / 5
Żel antybakteryjny
5 / 5
Osłona nablatowa

Maseczka ochronna z nadrukiem
Namiot medyczny
Osłona 4-Place
Żel antybakteryjny
Osłona nablatowa

OPIS PRODUKTÓW

Maska ochronna

Posiada trzy warstwy pozwalajace na ograniczenie negatywnych wirusów, bakterii czy zarodników pleśni. Wierzchnia warstwa oraz wewnętrzna strona maseczki jest obszyta materiałem posiadającym atest OekoTex, który potwierdza przyjazność dla skóry. Maseczka jest wypełniona materiałem Soft, który składa się z najlepszych kompozycji włókien syntetycznych. Materiał ten wykorzystywany jest w przemyśle farmaceutycznym, medycznym jak i spożywczym. Posiada wysoką wchłanialność oraz atest Państwowego Zakładu Higieny. Maseczka nie utrudnia oddychania. Aktualnie, ze względu na bardzo duże zainteresowanie kolor gumek jest dobierany losowo.


Namioty medyczne

Namioty do terenowych zabiegów medycznych. Często wykorzystywane jako punkty do pobierania wymazów na obecność koronawirusa COVID-19. Mogą być również wykorzysytwane jako poczekalnia do pacjentów. Dzięki modularnej konstrukcji, namioty mogą być konfigurowane i adaptowane do wymaganej sytuacji i miejsca. Zaprojektowane w sposób aby użytkownie było jak najwygodniejsze dla lekarzy i personalu pomocniczego. Materiał charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Niska waga zapewniona jest dzięki stelażowi wykonanemu z aluminium. Stabilość osiągnięta została dzięki zastosowaniu sześciu nóg wzmacnianym profilom i wykorzystaniu nierdzewnych śrub zamiast nitów. Regulacja wysokości jest dostępna na 3 poziomach.

Dostępne rozmiary:

  • 3 x 6 m - PVC 320 g/m2
  • 4 x 6 m - PVC 320 g/m2
  • 4 x 8 m - PVC 320 g/m2

Osłona 4-Place

Osłona o wymiarach 2m wysokości i 1m szerokości. Jest modularna, dzięki czemu można dopasować elementy do własnych potrzeb. Wykonana jest z przezroczystej płyty 3mm, wraz z podstawą w zestawie. Osłona bardzo dobrze sprawdza się gdzie trzeba zadbać o dodatkowe bezpieczeństwo i ograniczyć kontakty międzyludzkie. Sprawdzi się w wielu miejscach m. in. w sklepach, biurach, restauracjach, zakładach producyjnych.


Żel antybakteryjny

Skuteczny żel do dezynfekcji rąk. Nie wymaga użycia wody i mydła. Konststencja żelu pozwala na dokładne dozować i świetnie wciera się w skórę. Jednym z najważniejszych czynników naszych żeli jest wysokie nawilżenie skóry dłoni. Wysoka zawartość alkoholu (70%) w połączeniu z trawą cytrynową skutecznie zabija wirusy i bakterie jednocześnie działając przeciwzapalnie.

Przebadany dermatologicznie.

Skład: Ethyl Alcohol, Aqua, Aloe Barbadensis, Leaf Extract, Panthenol, Carbomer, Triethanolamine, Fragrance


Osłona nablatowa

Osłona nablatowa daje możliwość zwiększenia bezpieczeństwa między pracownikami a klientami. Bariera ogranicza rozprzestrzenianie się wirusów i bakterii. Wykonana została z przezroczystego tworzywa, w pełni przezroczystego. Montaż zajmuje zaledwie 30 sekund i nie wymaga narzędzi.

Dostępne rozmiary:

60 x 60 cm 60 x 80 cm 60 x 100 cm
80 x 60 cm 80 x 80 cm 80 x 100 cm
100 x 60 cm 100 x 80 cm 100 x 100 cm
120 x 60 cm 120 x 80 cm 120 x 100 cm

Napisz do nas!