Usługi: serwis masztów


1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Serwis masztów
Serwis masztów
Serwis masztów
Serwis masztów
Serwis masztów
Serwis masztów

Serwis

Wykonujemy usługowe serwisowanie wszystkich masztów flagowych. Zarówno tych instalowanych przez firmę REAKCJA Flagi Reklamowe, jak i wszystkich innych wykonawców. Posiadamy doświadczenie i akcesoria wszystkich producentów masztów stacjonarnych.

Naszym zadaniem jest wymiana akcesoriów flagowych – linki, zwieńczenia, opaski, obciążniki, głowice.

Wstępne rozeznanie wykonujemy po zapoznaniu się ze zdjęciami klientów lub od razu umawiamy się na oględziny masztów. Wszystkie akcesoria zapewnia nam sklep z akcesoriami i częściami do masztów: https://www.akcesoria-flagowe.pl/

Stawiane przez firmę REAKCJA maszty mają gwarancję 10-letnią na łamliwość rur. Gwarancja jest uznawana przy zachowaniu przeglądów okresowych wykonywanych przez naszą firmę.

W skład przeglądu okresowego wchodzi:

  • położenie masztu i sprawdzenie zawiasu montażowego,
  • czyszczenie masztu flagowego,
  • w razie potrzeby wymiana części eksploatacyjnych (obejmy / obciążniki / windtrackery, linki ) lub części masztów ( głowice / knagi / zamki / zwieńczenia),
  • postawienie i pionowanie masztu.

W związku z różnymi lokalizacjami serwisowanych masztów, przeglądy i renowacje wyceniane są indywidualnie. W przypadku masztów stawianych przez firmę REAKCJA koszt serwisu masztu flagowego jest zbliżony do kosztu poniesionego przy transporcie i wstawianiu masztów.


Napisz do nas!