Aktualności: maj 2019


mama z dzieckiem

Dzień Matki


26 maja obchodzimy jednen z najbardziej wyjątkowych dni w roku, czyli Dzień Matki. W tym dniu wiele z nas wspomina wszystkie beztroskie oraz radosne chwile spędzone z mamą. Niestety bardzo często matczyną troskę doceniamy dopiero jako dorośli. Dzień Matki jest zatem doskonałą okazją aby podziękować za wszystkie trudny oraz troski włozone w nasze wychowanie.

Doskonałym pomysłem ramach podziękowania jest przygotowanie spersonalizowanego upominku. Prezenty przygotowane od serca ze specjalnym nadrukiem, dedykacją czy też grafiką najdłużej pozostają w pamięci naszych bliskich. My już dzisiaj wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. W swojej ofercie sprzedaży posiadamy liczne gadżety, które można dowolnie personalizować. Nasi specjaliści pomogą dobrać Ci odpowiednią grafikę, czy też nadruk. W naszym katalogu znajdziesz m.in. hamaki, leżaki, ręczniki, torby oraz wiele innych ciekawych gadżetów.

Skontaktuj się z nami już dziś, a wybrany przez Ciebie gadżet stanie się wyjątkowym prezentem oraz pamiątką dla ukochanej mamy.


Opublikowano: 22.05.2019


Napisz do nas!