Aktualności: kwiecień 2019


Pani odpoczywa na łące

Wiosna 2019


Przyjście wiosny, a co za tym idzie coraz cieplejszych i dłuższych dni w każdym z nas poudza chęć do działania. To pora roku, która kojarzona jest przede wszystkim z pojawieniem się nowego rozdziału w naszym życiu. Przypływ pozytywnej energii warto jednak wykorzystać w jak najlepszy sposób! Zarówno działania w sferze zawodowej, jak i nasze prywatne zmiany mają dla nas bardzo duże znaczenie dając tym samm pocztęk wielu wspaniałym przedsięwzięciom.

Wiosną bardzo często decydyujemy się na realizację naszych maszeń oraz od dawna skrywanych planów. My także zdecydowaliśmy na realizację jednego z nich! Przygotowaliśmy specjalnie dla Was nowy katalog produktów na 2019 rok. Zamieściliśmy w nim nasze nowe produkty oraz pomysły. Katalog zawiera ponad 100 różorodnych produktów, tak więc każdy gadżeciarz znajdzie coś dla siebie.

Pojawienie się wiosny sprzyja spędzaniu coraz więcej czasu na świeżym powietrzu, co jest doskonała okazją do tego aby wypróbować nasze niezawodne leżaki, zarówno w wersji minimalistycznej, jak i ze spersonalizowanym nadrukiem. Wszytsko zależy tylko od Twojej wyobraźni! Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się doradctwem oraz profesjonalną realizacją Twojego zlecenia.


Opublikowano: 08.04.2019


Napisz do nas!