Produkty: banery tekstylne


1 / 1

Banery tekstylne

Opis produktu

Banery na tekstyliach wykonujemy na dwóch rodzajach poliestru o gramaturze 120g./mkw (materiał flagowy) oraz 210 g./mkw.

Podstawową zalety banerów tekstylnych:

  • ekskluzywny wygląd,
  • niska waga,
  • wygoda w transporcie,

Druk techniką sublimacyjną pozwala na osiągnięcie wysokiej jakości wydruków pełnokolorowych. Banery obszywamy wg wymagań klienta, w oczka banerowe / tunele / troczki lub inne oprawy niestandardowe

Banery tekstylne czy winylowe?

Firma Reakcja baner tekstylne proponuje wszystkim przedsiębiorcom zainteresowanym nabyciem reklamy zewnętrznej. Warto jednak wiedzieć, że w ofercie tej firmy znajdują się nie tylko banery tekstylne, lecz także winylowe. Czym się one różnią? Rodzajem materiału wykorzystanego do ich produkcji i metodą naniesienia druku.

Reakcja baner tekstylne poleca przede wszystkim klientom, którym zależy na tym, aby baner zawsze prezentował się nienagannie. Dlaczego? Banery tekstylne z nadrukiem są uszyte z materiału, dzięki czemu można je odświeżyć, piorąc w pralce. Również właściciele firm, którzy wiedzą, że w przyszłości będą zmieniać siedzibę, powinni zdecydować się na baner tekstylny.

Na co zwrócić uwagę wybierając baner tekstylny?

Firma Reakcja baner tekstylny jest w stanie wykonać z materiału o gramaturze np. 120 g. Ponieważ jakość i grubość materiału ma znaczenie dla trwałości tego nośnika reklamowego, uwagę warto zwrócić właśnie na tę kwestię. To jednak nie wszystko. Wybierając firmę, która wykona baner tekstylny, uwagę powinieneś zwrócić również na technikę druku.
Na trwałość banera reklamowego ma wpływ również jego obszycie. Aby zawieszenie tego nośnika reklamowego nie sprawiło Ci kłopotu, zwróć uwagę, czy wybrana przez Ciebie firma umożliwia klientowi wybór oprawy.

Chcesz zakupić baner tekstylny? Zapoznaj się z ofertą firmy Reakcja – posiadamy szeroki wybór materiałów reklamowych, które możemy dostosować do Twoich potrzeb.


Napisz do nas!