Produkty: banery


1 / 7
2 / 7
3 / 7
4 / 7
5 / 7
6 / 7
7 / 7

Baner tekstylny poliester 120g
Baner tekstylny poliester 220g
Baner tekstylny mesh
Baner winylowy frontlight
Baner winylowy mesh
Baner eco frontlight
Baner eco mesh

Banery reklamowe

Banery z nadrukiem mają sporo zalet, dzięki nim każda zainteresowana firma może zaznaczyć swoją obecność, wypisać produkty z swojej oferty bądź wyeksponować się niczym na wizytówce. W naszej ofercie wyselekcjonowaliśmy najpopularniejsze banery, które można podzielić na trzy grupy:

TEKSTYLNE

lekkie, przewiewne, wygodne w transporcie można złożyć je w kostkę
MATERIAŁ POLIESTER GRAMATURA 120

Materiał flagowy z około 90% przebiciem na drugą stronę, dzięki temu baner może służyć jako baner dwustronny z efektem odbicia lustrzanego. Ze względu na niską gramaturę jest to możliwie najtańsza alternatywa dla baneru tekstylnego. Materiał niezwykle lekki.

MATERIAŁ POLIESTER GRAMTAURA 220

Wydruk banerów na materiale o gramaturze 220 cechuje się dużym nasyceniem kolorystycznym. Jest to materiał banerowy, którego plusem jest łatwość w transporcie gdyż możemy go złożyć w kostkę, wyprać oraz wyprasować czyli odświeżyć po sezonie.

MATERAIŁ MESH FLAG

Materiał tekstylny o strukturze siatki cechuję się mniejszym ciężarem oraz wysoką przewiewnością co za tym idzie mniejszą podatnością na rozerwania przez wiatr. Produkt doskonale sprawdzi się jako baner na rusztowania bądź reklamę wielkopowierzchniową.

PCV WINYLOWE

klasyczna forma banneru, większa gramatura materiału
FRONTLIGHT GRAMATURA 510g

Najbardziej popularny materiał winylowy służący do produkcji banerów reklamowych. Materiał ten doskonale nadaje się do reklamy, w której światło pada od zewnątrz – dobrze rozprasza światło. Ponadto materiał idealnie nadaje się do spłukania powstałych zabrudzeń wodą. Baner drukowany technologią UV. Materiał ten posiada certyfikat o niepalności B1

MESH GRAMATURA 300

Materiał winylowy o strukturze siatki najchętniej wykorzystywany przez klientów przy reklamie wielkopowierzchniowej. Struktura pozwala na większą przewiewność co gwarantuje iż produkt nie stawia tak dużego oporu przy wietrznych warunkach. Baner drukowany technologią UV. Materiał posiada certyfikat o niepalności B1.

WINYLOWE ECO

wykonane z materiałów i przy użyciu technologii przyjaznej środowisku, lepsza biodegradalność
ECO FRONTLIGHT GRAMATURA 320

Baner drukowany metodą Latex zapewnia bezpieczeństwo odnośnie tuszu i jakości stąd preferowany jest przez Placówki Szpitalne, Medyczne jak i Szkolnictwo. Materiał ten cechuje się szybszą biodegradowalnością czyli przyczyniamy się do bezpieczeństwa i jakości oraz rozwiązań przyjaznych środowisku. Baner o strukturze klasycznego banneru winylowego. Materiały przeznaczone do ekspozycji zewnętrznych oraz wewnętrznych. Druk technologią Latex, nie posiada domieszki PCV. Materiał posiada certyfikat o niepalności B1.

ECO MESH GRAMTAURA 220

Baner przeznaczony do wydruków wielkoformatowych z racji struktury siatki. Materiał nie posiada domieszki PCV stąd nadaje się do recyklingu, korzystając z tych materiałów mamy pewność iż nie zostawimy po sobie szkodliwych odpadów. Posiada certyfikat o niepalności B1, drukowany technologią UV.


Wszystkie banery obszywamy wg wymagań klienta, w oczka banerowe / tunele / troczki lub inne oprawy niestandardowe. Oferujemy bardzo szybkie terminy realizacji 2-3 dni robocze. Chcesz zakupić baner z nadrukiem? Zapoznaj się z ofertą firmy Reakcja – posiadamy szeroki wybór materiałów reklamowych, które możemy dostosować do Twoich potrzeb.


Napisz do nas!