Produkty: płotki reklamowe


1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Płotek standard 200 x 100 cm
Płotek standard dodatkowy 200 x 100 cm
Płotek class
Płotek premium class
Płotek sandwich
Płotek board

Opis produktu

Zestaw dotyczy masztu oraz flagi z indywidualnym nadrukiem. Rekomendujemy dokupienie do flag przenośnych (od 1,2 do 4,7m wysokości), torby do przechowywania i transportu. Pozwala to na ergonomiczne transportowanie flagi oraz w razie potrzeby schowanie i przechowanie bez ryzyka uszkodzenia.

Do flagi należy także dobrać podstawę, odpowiednią do zapotrzebowania. Jeżeli flaga ma być eksponowana na zewnątrz zaleca się dobierać podstawy z rotorem, dzięki któremu flaga ustawia się zgodnie z kierunkiem wiatru i zapobiega przewracaniu się (dotyczy podstaw krzyżowych). Jeżeli natomiast flaga ma być wyłącznie eksponowana wewnątrz – wystarczy zakupić podstawę z trzpieniem.

Dolne zakończenie flagi jest dowolne – może być proste (90 stopni w stosunku do masztu) lub w każdym innym kształcie. Poniższa wizualizacja przedstawia najczęściej wykonywane kształty masztów typu winder. Górna część flagi pozostaje niezmienna.

Rodzaje

Standard

Płotek reklamowy STANDARD jest to najbardziej praktyczne rozwiązanie wystawiennicze, dające możliwość dowolnej kombinacji rozstawienia. System opiera się na podstawowym zestawie nazwanym „płotek podstawowy” do którego w dowolnej konfiguracji dodawać można dowolną ilość tzw. płotków dodatkowych. Połączone ze sobą komponenty ustawić można pod dowolnym kątem i na dowolnym gruncie. Montaż konstrukcji i poszyć płotka jest niezwykle prosty dzięki sprawdzonemu i ergonomicznemu systemowi połączeń.

Sandwich

Trzy rozmiary, dowolna grafika widoczna dwustronnie w awersie! Łatwe, lekkie i ergonomiczne w transporcie.Nowa forma reklamy płotków reklamowych. Unikatowy, przenośny sytem wystawienniczy. Dzięki sprężystym właściwością włókna szklanego poliestrowe poszycie układa się w specyficzny sposób na kształt “kanapki” nie marszcząc się. Całość konstrukcji po przytwierdzeniu szpilami sprawdza się również w ekspozycjach zewnętrznych. Lekkość konstrukcji i najwyższa jakość wydruku czynią ten produkt jedną z najbardziej praktycznych form reklamy podczas event-ów i prezentacji targowych.

Class

Płotek reklamowy CLASS jest to najpowszechniejsze rozwiązanie wystawiennicze, dzięki prostocie swojej konstrukcji i łatwości montażu. Wysokiej klasy aluminium anodowane cechuje się wręcz niewiarygodną wytrzymałością (do 5 w skali Beauforta; 29-38 km/h), stąd też jest to produkt z najwyżej półki. Niebywałym atutem tego systemu reklamowego jest możliwość dowolnej wymiany poszyć z obu stron płotka. Zestaw zawiera: stelaż, torbę do przechowywania i transportu, przednie poszycie wraz z mocowaniami.

Premium Class

Płotek reklamowy PREMIUM CLASS jest to najbardziej uznane rozwiązanie wystawiennicze, dzięki prostocie swojej konstrukcji i łatwości montażu. Najwyższej klasy aluminium cechuje się wręcz niewiarygodną wytrzymałością, stąd też jest to produkt z najwyżej półki. Niebywałym atutem tego systemu reklamowego jest możliwość dowolnej wymiany płyt z obu stron płotka. Płotek przystosowany jest do wsuwania 5 mm płyt “PCV” z nadrukiem i w tej wersji sprzedawany jest podstawowy zestaw, który zawiera stelaż i przednią płytę.

Board

Ciekawą, a zarazem wyjątkową propozycją z naszej oferty niewątpliwie jest płotek reklamowy BOARD. Jest to (jak sama nazwa wskazuje) tablica na której zaprezentować można swoją reklamę. Materiałem z nadrukiem jest płyta PCV. Dzięki prostopadłej do podłoża ekspozycji, prezentowane treści reklamowe są niezwykle czytelne. Prostota montażu konstrukcji aluminiowej czyni ten płotek wręcz ekspresowym system wystawienniczym podczas rozstawiania.


Napisz do nas!