Produkty: ścianki


1 / 5
2 / 5
2 / 5
3 / 5
5 / 5

Ścianka prosta
Ścianka prosta noga
Ścianka horyzontalna
Ścianka standard
Ścianka standard stelaż

Rodzaje

Ścianka prosta eko

Ścianka reklamowa w wersji prostego ekspozytora o rozległej kompozycji graficznej. Konstrukcja wykonana z lekkiego aluminium o średnicy 30mm. Montaż grafiki poprzez naciągnięcie tekstylnego materiału na ramy. Stabilność ścianki reklamowej zapewniają dwie stopy. Wydruk na rozciągliwej tkaninie w pełnej kolorystyce CMYK na całej powierzchni z możliwością zadruku po obu stronach systemu. Ścianka z pewnością sprawdzi się jako tło fotograficzne czy też jako promocja firmy przy stoiskach wystawienniczych. W zestawie znajduje się dedykowana torba transportowa.

Materiał: Stretch PRO

Wymiary konstrukcji: 294x232cm


Ścianka horyzontalna eko

Ścianka horyzontalna zwana również jako łukowa stwarza niepowtarzalne tło. Dzięki zastosowaniu specjalnego rozciągliwego materiału, grafika doskonalone dopasowuje się do konstrukcji tworząc harmonijną całość. Nadruk wykonany metodą termosublimacji w pełnej przestrzeni kolorystycznej CMYK. Poszycie podlega pełnemu zadrukowi z możliwością wydruku po obu stronach. W zestawie dedykowana torba transportowa.

Materiał: Stretch PRO

Wymiary konstrukcji: 330x231cm


Ścianka standard eko

Ścianka reklamowa standard często używana jako ścianka konferencyjna to bardzo popularny system wystawienniczy. Jako jedyna z ścianek reklamowych pozwala na spakowanie i rozpakowanie systemu razem z wydrukowanym materiałem. Wydruk to materiał poliester 220g który cechuje wysoka gramatura jak również doskonałe odzwierciedlenie kolorystyczne. Materiał montowany do systemu za pomocą rzepów, który nachodzi na boki ścianki, drukowany na całej jego powierzchni. Stelaż ścianki został wykonany z aluminium oraz plastikowych zaczepów. W zestawie znajduje się również torba transportowa. Ścianka dostępna w trzech różnych wariantach wielkościowych. Zdecydowanie polecamy tę konstrukcję na wszelkiego rodzaju konferencje, wystawy targowe oraz eventy.

Materiał: Poliester 210g

Dostępne warianty:

  • wymiar konstrukcji: 230 x 229 cm | rozmiar grafiki: 307 x 229 cm
  • wymiar konstrukcji: 304 x 229 cm | rozmiar grafiki: 378 x 229 cm
  • wymiar konstrukcji: 379 x 229 cm | rozmiar grafiki: 453 x 229 cm

Napisz do nas!