Produkty: roll-up'y


1 / 1

Roll-up

Kiedy zdecydować się na roll-up reklamowy?

Jedną z firm produkujących nośniki reklamowe jest firma Reakcja. Roll-up, jak mówią specjaliści zatrudnieni właśnie w tej firmie, idealnie sprawdza się na wszelkich konferencjach i targach. Z powodzeniem można go umieścić w sali konferencyjnej, w której odbywa się spotkanie z potencjalnymi klientami. To jednak nie wszystko, bo taka forma reklamy może być także elementem stoiska wystawienniczego.

Siedziba firmy to miejsce odwiedzane przez wiele osób – klientów, dostawców, osoby zainteresowane współpracą i przedstawicieli innych podmiotów gospodarczych. Roll-up można wykorzystać jako element dekoracji biura. Nie zabiera wiele miejsca, a jego przestrzeń z powodzeniem można wykorzystać, aby przedstawić np. wybrany produkt lub aktualną ofertę.

Gdzie zamówić?

Jedną z firm zajmujących się produkcją różnych nośników reklamowych jest Reakcja. flagi reklamowe i pozostałe materiały reklamowe, jak twierdzą przedstawiciele tej firmy, powinny zostać zamówione w przedsiębiorstwie posiadającym doświadczenie. Uwagę warto zwrócić również na termin wykonania. Jeżeli ta forma reklamy jest potrzebny na konkretny dzień, to termin realizacji zamówionego zlecenia odgrywa kluczową rolę przy wyborze kontrahenta.


Napisz do nas!