Produkty: flagi przenośne premium


1 / 2
2 / 2

Flagi przenośne winder premium
Flaga przenośna typu winder

Opis produktu

Flagi przenośne WINDER PREMIUM znane również pod nazwą beachflag to systemy reklamowe, które w świetny sposób nadadzą się do urozmaicenia reklamy Twojej firmy. Wytrzymały maszt wykonany z aluminium anodowanego zapewni trwałość na najwyższym poziomie. Do materiału flagowego wykorzystujemy najlepszą dzianinę flagową dostępną na Europejskim rynku produkt firmy Otto+Fridrich. Drukowane są jednostronnie techniką cyfrową z przebiciem 90% kolorystyki na drugą stronę.

Zestaw dotyczy masztu oraz flagi z indywidualnym nadrukiem. Rekomendujemy dokupienie do flag przenośnych torby do przechowywania i transportu. Pozwala to na ergonomiczne transportowanie flagi oraz w razie potrzeby schowanie i przechowanie bez ryzyka uszkodzenia.

Do flagi należy także dobrać podstawę, odpowiednią do zapotrzebowania. Jeżeli flaga ma być eksponowana na zewnątrz zaleca się dobierać podstawy z rotorem, dzięki któremu flaga ustawia się zgodnie z kierunkiem wiatru i zapobiega przewracaniu się (dotyczy podstaw krzyżowych). Jeżeli natomiast flaga ma być wyłącznie eksponowana wewnątrz – wystarczy zakupić podstawę z trzpieniem.

Dolne zakończenie flagi jest dowolne – może być proste (90 stopni w stosunku do masztu) lub w każdym innym kształcie. Poniższa wizualizacja przedstawia najczęściej wykonywane kształty masztów typu winder premium. Górna część flagi pozostaje niezmienna.

Wymiary

Winder premium
Nr kat. Flaga winder Wysokość z flagą Wielkość flagi
001 Winder XL 470 cm 80 cm x 426 cm
002 Winder L 410 cm 80 cm x 342 cm
003 Winder M 350 cm 80 cm x 290 cm
004 Winder S 300 cm 80 cm x 240 cm
005 Winder XS 240 cm 80 cm x 195 cm

Instrukcja montażu

Winder

Wykrojniki

Wykrojniki dla flag przenośnych typu winder

Najwyższa jakość i doświadczenie

Przez wiele lat testowaliśmy zestawy masztowe do flag przenośnych zarówno nasze Polskie jak i z wielu regionów świata. Na podstawie zebranego doświadczenia oraz po rozmowach z klientami wyselekcjonowaliśmy zarówno najlepsze maszty jak i najlepiej sprawdzające się podstawy.
Jesteśmy pewni, że nasze produkty są najlepsze w zakresie swoich zastosować i gwarantujemy satysfakcję każdemu klientowi